Hızlı Filitreleme

 
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Sosyal Medya

Adreslerimiz

Bizi ve sayfamızı sosyal medya kanalları ile takip edebilirsiniz..

Taksitle

Alışveriş İmkanı

Anlaşmalı tüm kredi kartları ile taksitli alışveriş yapma imkanımızdan yararlanın.

Et Proteini

Et proteini nedir?

 

Et proteini, adından da anlaşılacağı gibi sığır etinden elde edilen protein türüdür. Etten elde edildikleri için whey proteinlerine göre kreatin ve BCAA oranları yüksektir. Et proteini, whey proteinlerinin aksine sindirimi bağırsaklarda değil, midede gerçekleşir. Bu sayede şişkinliğe yol açmaz. 

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Et Proteini

Et Proteini, Sanal Dükkan - En Hesaplı Online Alış Veriş Siteniz stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Sanal Dükkan - En Hesaplı Online Alış Veriş Siteniz yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Et Proteini tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Et Proteini

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0 850 305 51 97 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.