İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Sosyal Medya

Adreslerimiz

Bizi ve sayfamızı sosyal medya kanalları ile takip edebilirsiniz..

Taksitle

Alışveriş İmkanı

Anlaşmalı tüm kredi kartları ile taksitli alışveriş yapma imkanımızdan yararlanın.

BCAA

BCAA nedir ne zaman alınmalıdır ?

 

Esansiyel amino asitler arasında 3 tanesi farklı özelliklere sahiptirler. BCAA olarak adlandırılan bu amino asitler, Leucine, Isoleucine ve Valine’dir. Farkları çift zincirli olmalarıdır.

BCAA’lar diğer amino asitlerden farklı olarak karaciğer yerine kaslarda metabolize olur. Bu sayede hem hızlı etki ederler hem de ciddi oranda enerji (ATP şeklinde) artışı sağlarlar. Kaslarda metabolize oldukları için anabolik etkileri vardır. Yani protein parçalanmasını azaltabilir ya da protein sentez oranının yükselmesini sağlar.

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

BCAA

BCAA, Sanal Dükkan - En Hesaplı Online Alış Veriş Siteniz stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Sanal Dükkan - En Hesaplı Online Alış Veriş Siteniz yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz BCAA tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

BCAA

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0 850 305 51 97 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.