İlgili Alt Kategoriler

Hızlı Filitreleme

 
    • Stok Durumu
    • Fiyat Aralığı

Sosyal Medya

Adreslerimiz

Bizi ve sayfamızı sosyal medya kanalları ile takip edebilirsiniz..

Taksitle

Alışveriş İmkanı

Anlaşmalı tüm kredi kartları ile taksitli alışveriş yapma imkanımızdan yararlanın.

Amino Asitler

Amino asit nedir?

Amino asit proteinlerin yapı taşlarıdır. Totalde 500’ten fazla çeşit olaran amino asit arasından, bizler için önem teşkil eden, 20 adet amino asit vardır. Bu 20 adetten, vücut bütün gerekli olan proteinleri üretebilmektedir. Amino asitler içerisinde 9 tanesi esansiyel amino asit (EAA) olarak bilinmektedir. Bunların özelliği, insan vücudunun besinlerden elde etmediği takdirde, bunları kendi üretemiyor olmasıdır.

Amino asit son derece hızlı sindirildiği için, sporcuların vazgeçilmez besin takviyeleridir. En iyi alım zamanı spordan hemen önce ya da hemen sonra ve sabah kalktıktan hemen sonradır. Günümüzde toz, tablet ve sıvı formda amino asit tabletleri bulabilirsiniz.

Sıralama:

Seçtiğiniz kategoride ürün bulunmamaktadır.

Amino Asitler

Amino Asitler, Sanal Dükkan - En Hesaplı Online Alış Veriş Siteniz stoklarından sipariş verilen ürünler titizlikle ayrıştırılıp paketlendikten sonra siz değerli müşterilerimize gönderilmektedir. Sanal Dükkan - En Hesaplı Online Alış Veriş Siteniz yıllardır faaliyet gösterdiği sektörel tecrübesiyle profesyonel e-ticaret uzmanlarıyla birlikte hem sipariş bilgi hattı üzerinden, hem de canlı destek altyapısıyla siz değerli müşterilerimizin soru ve sorunlarını çözüme kavuşturmaktadır.

Siparişini vermiş olduğunuz Amino Asitler tarafınıza ortalama 2 iş günü içerisinde özenli paketlenerek hasarsız olarak teslim edilir.

Amino Asitler

hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize 0 850 305 51 97 numaralı telefondan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.